KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7391037
nr 739 1037
Okänd konstnär, 1600-/1700-tal, Religiöst motiv, dublerad duk, ramens innermått: 106x75
Utrop:
14.000 kr
Såld:
12.100 kr
måndag 6 februari 2012
kl 19:32:04
1/2 19:39:11
12.000 kr
6/2 19:27:04